Ataşehir - İstanbul
Barbaros Mah. Nida Kule Batı
Hemen Ara
+ (90) 551 193 40 53
E Posta Adresi
info@humanpattern.freshdesk.com

3D Başarı Modeli ile sadece 10 günde çocuğunuz, dikkat eksikliği ve odaklanma problemlerinden kurtulacak.  Özgüven ve dikkat eksikliği 7-17 yaş arası çocuklarda en sık rastlanılan problemdir. Her 25 çocuktan 1' inde görülür. Sizin çocuğunuzda aşırı dalgınsa, okulda ve evde derslerine odaklanamıyorsa, ders çalışmak istemiyorsa, sınavlarda strese ve baskıya dayanamayıp başarısız sonuçlar alıyorsa; çocuğunuza özel hazırlayacağımız egzersizlerle, onun yaratıcılığını ve konsantrasyonunu % 80 oranında artırıp, özgüvenini ve okul başarısını istediğiniz seviyelere çıkartacağız.


3D Başarı Modeli Nedir?

DİL - Kelime Egzersizleri: Çocuklar dünyaya geldikleri andan itibaren çok yoğun bir bilgi bombardımanına tutulurlar. Taze zihinleri her söylenileni daha net bir ifadeyle , her kelimeyi kapmak için hazırdır. Sürdürülebilir başarı için çocuk-aile-okul üçgeninde ortak dilin oluşturulması gerekmektedir. Bunun için önce çocuğunuzun iç dünyasında olumsuz duygu ve düşünceler oluşturan kelimeleri oratadan kaldırıyoruz.

DUYGU- Zihin Egzersizleri: Çocukların hayal dünyası geniştir. Ancak geleneksel eğitim sistemleri ve çevresel etkenler onların hayal gücü karşısında ciddi engel teşkil etmektedir. Onların tekrardan yaratıcı düşünme becerilerini kazanmalarını sağlayacak pratik ve etkili egzersizlerle duygularını pozitif enerjiye dönüştürmelerini sağlıyoruz.

DAVRANIŞ - Denge Egzersizleri: Dışarıdan bakıldığında çocuğunuzun davranışları çekingen ve öz güvensiz görünebilir, ancak onun gerçek karakterinin bu olduğunu göstermez. Denge çalışmaları çocuğunuzun kısa zamanda zihin ve beden kararlılığına ulaşmasını sağlarken özgüvenlerinde ve davranışlarında kısa zamanda gözle görülür gelişmeler kaydediyoruz.

3D Başarı Modeli Nasıl Çalışır?

İşleyiş ve Fiyat
3D Başarı Modeli' nde standart olarak 10 günlük süreç içerisinde, gün aşırı 5 Modüllük çalışma yapılmaktadır. 3D Başarı Modeli egzersizleri çocuğunuzun algı kanallarına göre özel hazırlanmaktadır. Bu sebeple çalışmaların içeriği ve süresi kişiye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Gün aşırı gelme imkanı olmayanlar için program geniş zamana yayılabilir. Ancak her iki seans arası en fazla 1 hafta olmalıdır. Öğrenilen egzersizlerin evde uygulanması için 5 modüllük süreç arasında 1 tane ücretsiz kontrol görüşmesi yapılır. (Şehir dışından gelenler ve uzak mesafede oturanlar için skype üzerinden de yapılabilir.) Her bir modül 500 TL' dir. 3D Başarı Modeli 5 Modüllük Paket ücreti 2.500 TL yerine sadece 2.000 TL dir.

1. Modül-Tanışma:
Ebeveynler ile görüşülür. Sorun tespit edilir ve süreç belirlenir. Bu modüle çocuklarla görüşme yapılmaz.

2. Modül - Çocuğunuzu Keşfedin:
Bu modülde çocuklarla görüşme yapılarak, onlara özel egzersizler tespit edilir.

3. Modül - Dil/Duygu/Davranış:
Bu aşamada çocuklarla belirlenen dil, duygu ve davranış egzesizleri yapılır.

4. Modül - Yaratıcılık:
Bu modülde uygulanan egzersizlerin kişiye özel hale getirilir. Çocuklar kendi yaratıcılıklarını kullanarak egzersizi oyun haline getirerek içselleştirir.

5. Modül - Geri Bildirim:
Bu modülde çalışmaya başlamadan önceki durum ile başladıktan sonraki durum arasındaki fark ebveynler ile paylaşılır.