“ Her çocuk bir sanatçıdır, sorun büyüdüğünüzde nasıl sanatçı kalacağınızdır.” 

Biz; 7-17 yaş arası çocukların ve gençlerin dikkat ve özgüven eksikliği, hiperaktivite, sınav kaygısı ve branş seçimi problemlerini çözerek, onların okulda ve günlük yaşamlarında konsantrasyonu ve öz güveni yüksek başarılı, mutlu bireyler olmalarını sağlayan, ebeveynleri ile birlikte 3D Başarı Modeli çerçevesinde her geçen gün büyüyen bir aileyiz.

Günümüzde her 10 çalışandan 7'si işinden memnun değil. Kimisi sevdiği işi yapmıyor, kimisi ise hakettiği konumda olmadığını düşünüyor. Bunların % 80'i de kariyer değişitrmek istiyor. Bu ciddi istatistik bize şunu gösteriyor ki; İnsanlar kariyerlerine başlarken ön seçimlerini çoğbirlikte unlukla yanlış yapıyorlar. Çünkü günümüz ebeveynleri de çocukların şimdi yaşadığı eğitimde sistem değişimi sonrası dalgalanmaların benzerlerini geçmişte yaşadılar. Ama siz farklı olarak çok fazla seçeneğin olmadığı dönemlerde büyüdünüz. Bu da sizleri sınırlı seçenekten gönlünüze göre olanı değil de daha çok mantığınıza göre olanı seçmeye yöneltti.  Çok az kişi hayallerinin peşinde koşma fırsatı yakaladı.

10 yıl önce , farkındalığı yüksek, bir şeyleri artık değiştirmem gerekli diyen ama bir türlü adım atamayan, yoğun tempo altında sürekli strese maruz kalarak çalışan kişilere, önce kendilerine koçluk yapabilmeleri için Human Pattern Coaching Academy'nin temelleri atıldı. Human Pattern; Aktif çalışan koçluk yapan, 15 yılı aşkın kurumsal yönetim tecrübesi olan uluslararası deneyime sahip profesyoneller tarafından kuruldu. “Bu Koçluk Çalışır” çünkü, Human Pattern CA “Integral Çalışan Koçluk Programı(HPCTP)” koçluk eğitimini, Koçluk ve NLP ekollerini sentezleyip , beden dili ve mikro ifadeler teknikleriyle bütünleştirerek, uluslararası tanınan yüksek standartta Integral Çalışan Koçluk Sistemini oluşturdu. Bu program 30 yılı aşkın sürede 50 den fazla ülkede insan tipolojileri üzerine yürütülen çalışmalar sonucunda ortaya çıkan davranış kalıpları teknolojisinden etkilenmiştir. Human Pattern Coaching Academy uluslararası güçlü takımı ve çalışan koçluk eğitimi ile kurumsal ve bireysel alanda yetkinliğiyle fark yaratan koçlar yetiştirmektedir.

Bu dönüşüm ve gelişim yolunda en çok rastladığımız problemlerin başında yetişkinlerin hayallerini hayatın gerçeklerine uyarlamakta zorlanmaları geliyordu. Çünkü daha küçük yaşlarda yaratıcılık becerileri ekolojik sistem tarafından köreltiliyor, hedeflerine giden yolda duygularını ve fikirlerini özgürce üretmeleri engelleniyordu. Bu da bize aynı problemleri çocukların da yaşamaması için, ebeveynlerin de sürece dahil olduğu, erken ve etkin harekete geçme noktasında yeni bir duygusal dayanıklılık durağı kurma fikrini verdi.  “Her çocuk bir sanatçıdır, sorun büyüdüğünüzde nasıl sanatçı kalacağınızdır.”   mottosuyla 7-17 başarıyı hayata geçirdik. Çocuklar, hayatın gerçekleri acımasızca üzerlerine gelirken nasıl duygusal olarak ayakta kalacaklar? Özgüvenlerini yitirmeden nasıl başarıyı yakalayacaklar? Ebeveynlerin rolü bu süreçte nasıl olmalı? Sorularına yanıt veren 3D Başarı Modelini geliştirdik.

Sizleri de çocuklarınızın mutlu, başarılı ve kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olma yolunda  başlangıç noktası olan "Duygusal Dayanıklılık Durağı" nda bekliyoruz.

3D Başarı Modeli

3D Başarı Modeli ile sadece 10 günde çocuğunuz, dikkat eksikliği ve odaklanma problemlerinden kurtulacak. Özgüven ve dikkat eksikliği 7-17 yaş arası çocuklarda en sık rastlanılan problemdir. Her 25 çocuktan 1' inde görülür. Sizin çocuğunuzda aşırı dalgınsa, okulda ve evde derslerine odaklanamıyorsa, ders çalışmak istemiyorsa, sınavlarda strese ve baskıya

Daha Fazla Bilgi Al!

Human Pattern Coaching

Kariyerinde istediği yerde olmadığına inanan, liderlik becerilerini geliştirmesi gerektiğini düşünen, sevdiği işi yapamayan, “etrafımdaki herkese ben yardımcı oluyorum bunu profesyonel hale nasıl getirebilirim?” diyen ve kendi koçluk işini kurmak isteyen kişilere koçluk eğitimi ve mentörlük hizmeti verir.

Daha Fazla Bilgi Al!

Borkan Sever

Kurumsal ve bireysel koçluk deneyimlerini aktarmak için Human Pattern Eğitim ve Danışmanlık Şirketi’ni kurdu. Ayrıca 7-17 Başarı ile Human Pattern işbirliğinde yürütülen "Duyugusal Dayanıklılık Durağı' 3D Başarı Modeli projesinin başındadır.

Daha Fazla Bilgi Al!