Ücretsiz Ön Görüşme İçin Formu Doldurun!

* doldurulması zorunlu alanlar

3d-basari-modeli-metin-2

3D Başarı Modeli Nedir?

Çocuklar küçük yaşlardan itibaren yüksek performans beklentisi ve yoğun çalışma temposuyla karşı karşıya kalıyorlar. Onlardan okulda yüksek not, yaptığı spor da derece, bir sanat dalında başarı, günlük yaşamlarında da mutlu olmaları bekleniyor. Ancak minik yavrularımızda bu beklentiler stres ve baskı oluşturuyor.

3D Başarı Modeli bir psikolojik tedavi yöntemi değildir. Tamamen şampiyon sporcuların stres yönetimi ve konsantrasyon teknikleri ile bütünleştirilmiş, çocukların üstün başarı göstermelerini sağlayan dil, duygu ve denge egzersizleridir.

Şampiyonların stres yönetimi ve konsantrasyon teknikleri ile problemleri başarıya çevirmek mümkün! İşte bu yüzden şampiyon sporculardan modellediğimiz davranış kalıplarını daha yolun başındaki çocuklara ve gençlerimize dil, duygu ve davranış egzersizleriyle aktarıyoruz. Bu sayede çocuklar üst düzey sporcuların stres yönetimi, motivasyon, problem çözme, konsantrasyon yöntemlerini öğrenerek, dikkat eksikliği, sınav kaygısı, özgüven eksikliği, kötü alışkanlık gibi problemlerden kurtuluyorlar.

DİL - Kelime Egzersizleri

Çocuklar dünyaya geldikleri andan itibaren çok yoğun bir bilgi bombardımanına tutulurlar. Taze zihinleri her söylenileni daha net bir ifadeyle , her kelimeyi kapmak için hazırdır.

Devamını Oku

DUYGU- Zihin Egzersizleri

Çocukların hayal dünyası geniştir. Ancak geleneksel eğitim sistemleri ve çevresel etkenler onların hayal gücü karşısında ciddi engel teşkil etmektedir.

Devamını Oku

DAVRANIŞ - Denge Egzersizleri

Dışarıdan bakıldığında çocuğunuzun davranışları çekingen ve öz güvensiz görünebilir, ancak onun gerçek karakterinin bu olduğunu göstermez.

Devamını Oku
En kısa zamanda 3D Başarı Modeli ile
mükemmel sonuçlar almak için
7-17 Başarı' ya davetlisiniz!

3D Başarı Modeli Nasıl Çalışır?

İşleyiş ve Fiyat
3D Başarı Modeli' nde standart olarak 10 günlük süreç içerisinde, gün aşırı 5 Modüllük çalışma yapılmaktadır. 3D Başarı Modeli egzersizleri çocuğunuzun algı kanallarına göre özel hazırlanmaktadır. Bu sebeple çalışmaların içeriği ve süresi kişiye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Gün aşırı gelme imkanı olmayanlar için program geniş zamana yayılabilir. Ancak her iki seans arası en fazla 1 hafta olmalıdır. Öğrenilen egzersizlerin evde uygulanması için 5 modüllük süreç arasında 1 tane ücretsiz kontrol görüşmesi yapılır. (Şehir dışından gelenler ve uzak mesafede oturanlar için skype üzerinden de yapılabilir.) Her bir modül 600 TL' dir. 3D Başarı Modeli 5 Modüllük Paket ücreti 3.000 TL yerine sadece 2.250 TL dir.
1. Modül-Duygusal Dayanıklılık Analizi:
Duygusal dayanıklılık analizi Ebeveynler ile paylaşılır. Sorun tespit edilir ve süreç belirlenir. Bu modüle çocuklarla görüşme yapılmaz.
2. Modül - Çocuğunuzu Keşfedin:
Bu modülde çocuklarla görüşme yapılarak, onlara özel egzersizler tespit edilir.
3. Modül - Dil/Duygu/Davranış:
Bu aşamada çocuklarla belirlenen dil, duygu ve davranış egzesizleri yapılır.
4. Modül - Yaratıcılık:
Bu modülde uygulanan egzersizlerin kişiye özel hale getirilir. Çocuklar kendi yaratıcılıklarını kullanarak egzersizi oyun haline getirerek içselleştirir.
5. Modül - Geri Bildirim:
Bu modülde çalışmaya başlamadan önceki durum ile başladıktan sonraki durum arasındaki fark ebveynler ile paylaşılır.